161 - 168 av 168
1...789 Gå till

Avslutad | Dekorativa – Lördag 19 juni 2010

Klubbad för

Georg Lindström, olja på pannå. 76 x 79 cm, inklusive ram

75 kr

Utrop: 100 kr

Pastell. 57 x 48 cm inklusive ram.

50 kr

Utrop: 100 kr

Konst Grafik

Tryck. 58 x 70 cm inklusive ram

50 kr

Utrop: 100 kr

Konst Grafik

Philip von Schantz, grafiskt blad. 30 x 35 cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Konst Grafik

Karl Höglund, litografi. 54 x 41 cm

50 kr

Utrop: 150 kr

Konst Grafik

Peder Duke, litografi. 46 x 52 cm.

225 kr

Utrop: 150 kr

Konst Grafik

Grafiskt Blad, 40 x 32 cm.

100 kr

Utrop: 150 kr

Olja på pannå, okänd konstnär. 50 x 44 cm

300 kr

Utrop: 100 kr