1181 - 1194 av 1 194
1...585960 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 november 2010

Klubbad för

Herrur, Omega Geneve i stål, flexlänk, automatisk, datum, repigt plastglas

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Damur, Helvetia 18K i boett och länk, 18cm, snr: 13321 bruttovikt 24,8g, ej funktionsgaranti

3 700 kr

Utrop: 4 100 kr

Herrur, Breitling Aerospace Titan/Bicolour, quartz, safirglas, analog/digital, refnr: F65062 snr: 12177

6 200 kr

Utrop: 8 000 kr

Herrur, Tag Heuer Monaco Automatic, kronograf, stål med läderarmband, plastglas med små repor, CS2111 nr: 07426 ristnr: Y76747

11 200 kr

Utrop: 9 000 kr

Herrur, Diesel 10bar, i stål, repig länk, quartz, ej funktionsgaranti

200 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Tissot 1853 PRC 200 i stål, kronograf, datum, quartz, safirglas, nr: TKL-JA-12913

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Omega Constellation Chronometer, automatisk, plastglas, doublé, länken 18K och defekt, bruttovikt 62,0g, ca 26g guld

9 100 kr

Utrop: 9 000 kr

Elgitarr, Jackson Professional Snr: 926072 i hårt fodral, enstaka små repor

1 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, 1st Kamerahus Nikon D70s, 6,1 megapixel, 1st Minneskort med 512MB minne, 1st Objektiv Nikon AF-S Nikkor 18-70mm snr: 3115730, 1st Blixt Sigma EF-500 DG ST NA-iTTL nr: 7003723, med kablage, manual och axelrem, ej funktionsgaranti

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop, 1st Bärbar Dator MSI X340 13.4 LED ELV723, snr: X340-029NEK0906000054, med laddare, ej funktionsgaranti

2 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin, 1st Figurin Hummel Fyrklövern SoapBox Derby 2000 "Moments in time", L:24,5cm

1 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Kanna, 1st Kanna i glas signerad Kosta Boda, handslipad, ca 5,5cm

50 kr

Utrop: 200 kr

Skål, 1st Skål signerad Orrefors 523/5, små repor, H: 12cm B: 18cm

175 kr

Utrop: 350 kr

Skål, 1st Skål signerad Kosta Boda, handslipad, L: 13cm H: 6cm

150 kr

Utrop: 250 kr