1441 - 1453 av 1 453
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2012

Klubbad för

Herrur, Tissot Veloci-T, stål, quartz, chrongraph nr: T024417 A med box och ytterkartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Tissot PRC 200 Automat, stål, dag/datum, skelettbaksida nr: T014430 med box och ytterkartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Tissot Sea-Touch, stål, kronograf, analog/digital urtavla, nr:T026420 med extra gummilänk, box och ytterkartong

2 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Tissot Seastar automatic, stål, datum, skelettbaksida, nr: 11BC0430647 med box och ytterkartong

3 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Armbandsur, Essence, quartz, diamantkrans, diamantindex, pärlemorurtavla, datum, keramiklänk med viklås nr: ES6078FD.133 i box, garantikort

2 400 kr

Utrop: 2 300 kr

Herrur, Magnific manuell, 18K i boett och länk 17,5cm bruttovikt: 52,8g

8 500 kr

Utrop: 9 200 kr

Damur, Plosy manuell, 18K i boett och länk 17,5cm bruttovikt: 17,8g

3 300 kr

Utrop: 3 700 kr

Herrur, Timberland, quartz, stål med gummilänk nr: QT7429902 batteribyte krävs

750 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Yamaha FGX720SCA serienr: QONO31083 med mic, lackskador, mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Lampa, Strösmbergshyttan studioglas Sweden, höjd: ca 15cm ledlampa saknas

325 kr

Utrop: 300 kr

Kikare, Zenith Marine 7x50 bruksslitage

325 kr

Utrop: 300 kr

Modellok, Jeco AB Ellok nr: 646 i kartong

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Modellok, Jeco AB nr: 471 i kartong

1 100 kr

Utrop: 500 kr