41 - 60 av 1 969
1234...99 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Tavla, Blyertsteckningar, signerade Fogelberg, i ram och glas, 2x 16x12cm

Utrop: 75 kr

Parti silver 426,3g

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Keramikäpple, Rörstrand, höjd 22cm

700 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 16,8g, Parti guld 14K 2,6g

Utrop: 5 900 kr

Bestick i silver 1907g, Bordsskedar 12st, Bordsgafflar 12st, Bordsknivar 11st, Efterrättsskedar 6st, modell Chippendale

Utrop: 9 300 kr

Samlingsmynt i silver 479,1g, olika modeller, Svenska mynt 1984

2 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti silver, graverat, 303,6g

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti silver 380,9g,

1 700 kr

Utrop: 1 900 kr

Parti silver 254,6g, graverat

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti silver 1526,8g, skadat, graverat

6 300 kr

Utrop: 7 500 kr

Parti silver 727,2g, graverat, skadat, diverse gamla mynt.

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 18K 8,4g defekt, graverat, Ring 8K 2,2g, Damur, defekt, graverat, 14K med armband doublé, Herrur Tissot Seastar Seven, manuell, 18K med läderarmband, Damur tissot seastar seven, manuell, 18K med läderarmband

5 500 kr

Utrop: 6 700 kr

Soppslev okänd metall 40cm, Diverse gamla svenska mynt

1 200 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 5,6g, graverat

Utrop: 1 800 kr

Ölglas 8st, Snapsglas 2st, Lasse Åberg, i kartonger

425 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 133,2g, Damur Lorus quartz, går ej, Tennfat, Kopparhink, Kopparfat 2st

550 kr

Utrop: 750 kr

Munspel Hohner, Blues harp

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par i silver 469,5g, gipsfylld botten, höjd 16,5cm, små bucklor

Utrop: 1 800 kr

Parti porslin,7 totalt, En figurin Lladro, en urna Royal copenhagen, vissa skador/defekter/lagningar

125 kr

Utrop: 75 kr

Porslin Blå Blomst Royal Copenhagen, Kaffekoppar med fat 6st, Assietter 6st, Djupatallrikar 10st, små skador

700 kr

Utrop: 75 kr