141 - 152 av 152
1...678 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Lördag 8 juni 2013

Klubbad för

COLLIER, ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR, collier i gulmetall, längd 42 cm, örhängen i gulmetall, clips, originalask.

Kläder Skor

SKOR, PRADA, beige flätat läder, kilklack 13 cm, platå 3 cm, stl 40.

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Reprise, Philippe Ledoux 90x90 cm, 100 % siden, creme, marin, olivgrön, brun, svart. Sjalen har några fläckar.

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, beige läder med svart tå klack 1,5 cm, dustbag. En lagning av söm på höger sko., storlek 39

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, JIMMY CHOO, Pauline Satchel bag, brun mocka, gulmetall detaljer, avtagbar axelrem, 31x26x11cm, kvitto, cert, hologram, dustbag.

Utrop: 3 800 kr

VÄSKA, GUCCI Svart tyg/läder (några fläckar på tyget) 36x28x3 cm

Utrop: 1 400 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2515/S, brungröna bågar, etui, några repor.

450 kr

Utrop: 500 kr

MONTBLANC, collier, Profile collection wish, sterlingsilver, längd 40-42 cm, vikt 27 g, originaletui och ytterkartong.

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, BURBERRY, beige, svart, röd rutig, beige läder insida, 80x3,5cm, dustbag och originalkartong.

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, VALENTINO, ljusbeige läder med nitar i gulmetall, klack 0,7 cm, stl 38, skokartong.

Kläder Skor

SANDALETT, DKNY, bronsfärgat läder, glaspärlor, klack 10 cm, stl 37½, originalkartong.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI svart läder/metall spänne längd 80 cm bredd 4 cm

400 kr

Utrop: 450 kr