1 - 20 av 823
123...42 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 15 juli 2013

Klubbad för

Belysning Övrigt

Kristallkrona i glas, sexarmad, lampskärmar medföljer, glasprismor, el , defekt

850 kr

Utrop: 375 kr

Oljemålning på hellinneduk, förgylld ram, Harry Ericson, "Dalior" 2008, 43x31

400 kr

Utrop: 75 kr

Konst Litografier

Färglitografi, Ardy Strüwer, förgylld ram, nr 36/190, 60x50

350 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Tillbehör

Elgitarrförstärkare Line 6, modell Spider IV 120, serienummer 6006503, mindre slitage

1 200 kr

Utrop: 550 kr

Elektronik Spel

PSP-spel, Tekken Resurrection

25 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Spel

PSP-spel, Gangs of London

25 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Spel

PSP-spel, Spiderman 3

25 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Spel

PSP-spel, LEGO Batman Video Game

75 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Spel

Playstation Portable, PSP-2004 Piano Black, med laddare

450 kr

Utrop: 175 kr

Digitalkamera Minolta Dimage F200, serienummer 38302357, 4.0 megapixlar

75 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Sony Ericsson Walkman, med laddare, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 100 kr

100 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik Film

Bärbar DVD-spelare Lumatron med laddare + 1st dvd-film "sagan om Desperaux"

325 kr

Utrop: 125 kr

Orrefors skål Precious 14x14cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Skål Kosta Boda Ø14cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Lindshammar skål Ø12cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Bohemia skål på fot Ø20cm

75 kr

Utrop: 75 kr

KostaBoda Vas Open minds Ulrica HV H36cm

600 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, sjungande flicka, keramik, M.I Hummel club, höjd 9,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, sjungande pojke, keramik, M.I Hummel club, höjd 9,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr