1 - 20 av 517
123...26 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 7 oktober 2013

Klubbad för

Elgitarr Ibanez Gio, i mjukt fodal

Utrop: 1 600 kr

Multieffekt Line 6, POD HD500, i kartong med sladd

2 100 kr

Utrop: 425 kr

Belysning Övrigt

Bordslampa med stenar, höjd 27cm

600 kr

Utrop: 75 kr

Flaggstång för bord i mässing med tygflagga, höjd 50cm, i kartong

250 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par Tenn, Mitab, höjd 11,5cm

475 kr

Utrop: 75 kr

Skål Tenn, Ø16,5cm med handtag

25 kr

Utrop: 75 kr

Skål med lock, Tenn, Ø17cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Overall Fladen, flytdräkt, stl.XXL, 90kg, ISO 15027-1

375 kr

Utrop: 550 kr

Skål, Skruf, naggad, skadad

25 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Kikare Vanguard, 10x50, field 55°

125 kr

Utrop: 75 kr

Figurin "Johanna", Lisa Larsson, Gustavsberg, höjd 16,5cm

450 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Lisa Larsson, Gustavsberg, höjd 23cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Glas 30st cristal d´Arques, Wiskeyglas 6st, Punshglas 6st, Snapsglas 6st, Champagneglas 6st, Vinglas 6st, i kartonger

950 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Acer aspire, timelineX, med strömsladd

1 200 kr

Utrop: 75 kr

Apple Ipad A1430, 16GB, lösenordslåst, låst till Telia, med laddare

2 000 kr

Utrop: 75 kr

Skål, med blå färg, naggad Ø21,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Birgit Söderström, 39,5x32cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Skärm Samsung Led 24"

650 kr

Utrop: 75 kr

Stationär dator Cooler master, med tangentbord och sladdar

1 500 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Acer Aspire 5750G, med strömsladd

1 700 kr

Utrop: 75 kr