1 - 20 av 1 466
123...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 december 2013

Klubbad för

Akustisk Gitarr Levin lackskador i mjult fodral

800 kr

Utrop: 500 kr

Elbas Warwick Corvette $$TM röd snr15571810 i mjukt fodral

Utrop: 7 200 kr

Färglitografi signerad 58x40cm 19/250

Utrop: 425 kr

Färglitografi signerad 58x40cm 131/250

Utrop: 425 kr

Färglittografi signerad 64x44cm inramad XIV/CXX

Utrop: 500 kr

Färglitografi signerad 55x45cm inramad utan glas 61/250

Utrop: 425 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Roy Benson FL-202E snr.10903218 i fodral

550 kr

Utrop: 500 kr

Seiko Herrur 100m quartz 19,5cm snr 040775

175 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Gemeinhardt M2 ifodral snr288396

175 kr

Utrop: 200 kr

Kakfat Rosenthal Øca28cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Kamera Canon G15 med laddare och bruksanvisning i kartong snr503040006232

2 100 kr

Utrop: 850 kr

Whiskyglas 5st H9cm Vattenglas 2st H11cm Optica Orrefors

550 kr

Utrop: 250 kr

Belysning Övrigt

Ljusstakar ett par mässing Ystad metall Hca12cm

400 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja S925 Venezia 70cm 8,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S800 med caméer 18,5cm 34g

1 200 kr

Utrop: 100 kr

Pärlcollier med silverlås S835 doserad 49cm

Utrop: 300 kr

Knapp silver graverad 4,8g

Utrop: 50 kr

Ljusstake mässing H20cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skeppsljusstake mässing H20cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Skedar 14st silver samma modell olika längder tio graverade 307,5g

Utrop: 1 000 kr