1 - 20 av 1 312
123...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014

Klubbad för

Akustisk gitarr Levin, modell L45, stötskador och repor på kroppen, nr: 5053903813, i fodral

600 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Akustisk Gitarr Yamaha, modell CG-40A ,stötskador på kroppen samt lackskada på halsen, nr: 41221025, i mjukt fodral

325 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modell FG-412 VS, nr: 80527436, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr Epiphone, modell: Les Paul Standard, nr: EE070808550, i pappkartong

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Litografi Ardy 1968 "hommage a Ravi" 23/45 47x63cm skadad

425 kr

Utrop: 300 kr

Jaques Lemans, herrur, modell 1-1117, stål, datum, tidtagning, safirglas, viklås

475 kr

Utrop: 700 kr

Spegel Gustaviansk 115X44cm spegelyta 34x71,5cm ytskador på förgyllning

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Elbas Yamaha RBX270, nr:QIX 249062, i fodral

700 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Slagverk

Cymbal, Zildjian , modell: Custom Dark Crash 16"/40cm, nr AJ40855170, i mjukt fodral

425 kr

Utrop: 400 kr

Konst Affisch

Färglitografi Lars Norrman, nr 179/360, 63x46cm, oramad

325 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake, Kosta Boda, modell Atoll

100 kr

Utrop: 50 kr

50 kr

Utrop: 50 kr

175 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda, modell Hallon höjd 8cm, Ø15cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda, mod. Contrast lime, höjd 8,5cm , Ø16cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Skål Kosta Boda Atoll gul Ø11,5cm H7cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Orrefors Carat Ø13cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål KostaBoda Sugar dandy röd Ø15cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål KostaBoda Contrast lime Ø16cm H9cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål KostaBoda Contrast blå/brun Ø16cm H8,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr