1 - 20 av 531
123...27 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 27 januari 2014

Klubbad för

Fritid Verktyg

Färgspruta Airlessco LP 2600, snr.0100719

1 500 kr

Utrop: 50 kr

Såsskål Rosenthal, Classic Aida Azur

225 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 2st Rosenthal Classic Aida Azur, Ø22, 25cm

450 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat 2st Rosenthal Classic, Aida Azur, 33, 38cm

450 kr

Utrop: 50 kr

Mattallrikar 12st, Rosenthal Classic Aida Azur, Ø26cm

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 12st Rosenthal Classic Aida Azur, Ø21cm

950 kr

Utrop: 50 kr

Tallrikar 12st Rosenthal Classic Aida Azur, Ø20,5cm

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Belysning Övrigt

Taklampa KAD enterprise CO, el,

175 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Lisa Larsson, "Eva II", höjd 21cm

950 kr

Utrop: 375 kr

Teservis, Kanna, Gräddkannor 1st, Koppar 8st, Fat 4st, nagg och skador

125 kr

Utrop: 50 kr

Skedar S830, 139,2g, graverade

400 kr

Utrop: 425 kr

Koppar med fat och assietter 4st, Royal Copenhagen, Musselmalet, 2a hands sortering

850 kr

Utrop: 50 kr

Fat och Vas, Royal Copenhagen, Musselmalet, 2a hands sortering

600 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par, Royal Copenhagen, Musselmalet, höjd 10cm

450 kr

Utrop: 125 kr

Fat Royal Copenhagen, Musselmalet, 24cm, nagg

450 kr

Utrop: 50 kr

Skål på fot, Royal Copenhagen, Musselmalet, nagg på botten, Ø17,5cm

425 kr

Utrop: 50 kr

Smörfat 3st, Gräddkanna, Royal Copenhagen, Musselmalet,

650 kr

Utrop: 75 kr

Kruka och Vas Royal Copenhagen, Blå Blomst, höjd 7,5, 14cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Kanna Royal Copenhagen Blå Blomst, höjd 14cm med lock

400 kr

Utrop: 75 kr

Fat Royal Copenhagen Blå Blomst, Ø13,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr