801 - 820 av 856
1...40414243 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 februari 2014

Klubbad för

Hänge, tvåfärgad 14K 0,5g Delfin

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband X-länk med stav 18K 42,9g 22cm

Utrop: 8 900 kr

Armband X-länk med 6st berlocker med sten varav 1st graverad 18K 12,9g 21cm

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K Ø19 3,1g med sten

650 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 10,7g graverat

Utrop: 2 200 kr

Certina, damur 18K brv 22,3g Armband X-länk med stav 18K 19cm sernr: 0810397 265721

3 200 kr

Utrop: 3 700 kr

Ring, S925 inlägg av 8K 4,1g Ø16 ¾ med sten

225 kr

Utrop: 150 kr

Herrur Omega Seamaster Cosmic manuell, stål , plexiglas, repor i glaset med flexiband i stål snr.135017-T00L 107

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 5,2g Ø17 ¼ med diamanter 3x ca 0,05ct

Utrop: 1 400 kr

Akvarell, lättklädd dam signerad Krawe 41x33cm inkl guldmålad träram

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Sked, Silversked engelsk 32,0g 156mm

125 kr

Utrop: 125 kr

Glas, glasvas blåtonad höjd 20cm Ø10cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Ring, vitguld 18K 12,1g med diamant 1x ca ,056ct

Utrop: 9 100 kr

Collier, med pärlor lås 14K brv 25,2g 42cm

325 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par Bismarck silver med udda stoppar 1,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 18K 2,5g graverat

Utrop: 500 kr

Hänge bokstav "B" 18K 0,3g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge 18K 0,9g

Utrop: 250 kr

Collier, med pärlor lås 14K brv 18,1g 40cm

550 kr

Utrop: 175 kr

Ring 23K 6,0g Ø21 graverad

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr