1441 - 1460 av 1 495
1...72737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014

Klubbad för

Halskedja S925 3g 42cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 5,7g 19cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Samlarsked Jul Michelsen 1952 S925 41,5g, förgylld, med emalj, 155mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Samlarsked Jul Michelsen 1956 S925 49,1g, partiellt förgylld, med emalj, 155mm

225 kr

Utrop: 200 kr

Samlarsked Jul Michelsen 1955 S925 47,8g, partiellt förgylld, med emalj, 155mm, originalkartong medföljer

175 kr

Utrop: 200 kr

Samlarsked Jul Michelsen 1954 S925 43,5g, förgylld, med emalj, 155mm, originalkartong medföljer

175 kr

Utrop: 200 kr

Samlarsked Jul Michelsen 1953 S925 47,1g, förgylld, med emalj, 155mm, originalkartong medföljer

275 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar Liberty 6st S830 42g 95mm, med olikfärgade stenar, originaletui medföljer

550 kr

Utrop: 500 kr

Upplägningssked S830 59,4g 214mm, danskt silver

150 kr

Utrop: 200 kr

Strösockersked model Olga S830 45,3g 197mm, delvis förgylld, graverad på skaftets baksida

325 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 12st model Rosen S830 70,7g 97mm

Utrop: 425 kr

Gafflar 2st model Haga S830 41,8g 148mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Smörknivar 3st model Haga S830 91,4g 158mm

325 kr

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 7st model Uppsala S830 69,4g 100mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 7st S830 69,7g, graverade på skaftets baksida, årtalsstämplade Z4/1854, A5/1855, O7/1916, 132mm

Utrop: 375 kr

Ljusstakar ett par S830 83g, defekta

250 kr

Utrop: 250 kr

Mugg Silver 69,3g, asiatisk stämpel

200 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar 12st Rosenholm S830 168,6g 121mm, samtliga graverade

Utrop: 750 kr

Matknivar 8st Rosenholm S830/stål 510,4g, varav en är graverad

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Matskedar 8st Rosenholm S830 317,4g 183mm, varav tre är graverade

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr