801 - 820 av 849
1...40414243 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2014

Klubbad för

Ring 14K Ø18 ½ 1,4g med stenar skev i skenan

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K Ø18 3,0g vitguld med stenar graverad

950 kr

Utrop: 700 kr

Armband Bismarck 18K 4,2g 19,5cm defekt vid lås

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,2g tvåfärgade

325 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 3,8g Ringar 2st Ø19 ¾ graverade

Utrop: 900 kr

Klockor Festina

Herrur Festina Depose 6812

300 kr

Utrop: 350 kr

Ring 8K Ø16 ½ 6,1g med stenar

600 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja Ankar S925 49,0g 49,5cm trasigt lås

150 kr

Utrop: 175 kr

Armband Pansar S925 12,9g 21,5cm trasigt lås

50 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Tillbehör

Förstärkare Behringer V-Tone GM108 snr: N0327021227

250 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk 12-strängad gitarr Bjärton B-120 snr 1391137 mindre slitage saknar 3 strängar i mjukt fodral

Utrop: 1 800 kr

Elektronik Hushåll

Porslin Christineholm 1st Skål Ø 23cm 6st Kaffekoppar med fat 1st Vas h: 11cm och 2st Ljusstakar h:11cm även 11st snapsglas 11st snapsglas annan modell samt 5st coctailglas i orginalkartonger

275 kr

Utrop: 600 kr

Glas Fat Lindshammar design Lillemor Bokström Ø37cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Glas Skål Orrefors Höjd 10cm Ø16cm signerad JJ 4837-12

350 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Rapunzel Målerås Mats Jonasson

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Athena Målerås Mats Jonasson

275 kr

Utrop: 75 kr

Porslindocka Franklin Heirloom Gibson Girl Debutante på ställning med tillbehör

175 kr

Utrop: 150 kr

Elektronik Hushåll

Bestick 39 delar Christineholm 12st Gafflar 200mm 12st Knivar 221mm 12st Skedar 194mm 1st såsslev 170mm samt 2st Salladsbestick 205mm i schatull

650 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Hushåll

Bestick 6st Gafflar 156mm och Skedar 158mm i ökänd metall

50 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Hushåll

Kaffeskedar 8st 101mm i okänd metall

25 kr

Utrop: 75 kr