1 - 20 av 572
123...29 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 8 september 2014

Klubbad för

Akustisk gitarr Ahlander Concert, serienummer 1978, stötskador, repig, i hårt fodral med ett defekt lås

2 000 kr

Utrop: 375 kr

Halvakustisk gitarr Gretsch G5120 Electromatic, aningen repig, en sträng saknas, serienummer KS11033483, med axelband, i mjukt fodral

3 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Olja på duk, Katharina Fontain, 43x63cm, inramad

50 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk, Inge Törner (1908-1995), "Sträckande ejdrar" daterad 1948, 59x79cm, inramad

550 kr

Utrop: 250 kr

Mattallrikar 12st Fyrklövern, Gammaldags jul, Lars Carlson, diameter 26,5cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Tallrikar 10st Fyrklövern, Gammaldags jul, Lars Carlson, diameter 21cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Djupa tallrikar 6st Fyrklövern, Gammaldags jul, Carl Larson, diameter 22cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar 2st Fyrklövern, Gammaldags jul, Lars Carlson, höjd 11cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Assietter 9st Christineholm Porcelaine, Gammaldags jul, Lars Carlson, Exclusive Edition, diameter 17,5cm, numrerade A, C, D, E, H, I, J, K, L

200 kr

Utrop: 250 kr

Kaffekoppar 10st, Kaffefat 12st, Christineholm Porcelaine, Gammaldags jul, Lars Carlson, Exclusive Edition, kaffekoppar höjd 6,5cm, kaffefatens diameter 13,5cm, kaffekopparna numrerade A, B, C, D, F, G, I, J, K, L

250 kr

Utrop: 300 kr

Fat S800 465,2g, stämplad Jäger, repig, stötmärken

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja vitguld 14K 3g 40cm halvstelt

475 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 14K 1,9g med sten

Utrop: 375 kr

Certina damur 18K 24,4g, manuell, serienummer 0810 881 732293, armbandet aningen skev, i originallåda

3 400 kr

Utrop: 3 600 kr

Kurz damur 18K brv 25,7g manuell, repig

3 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Halskedja vitguld 18K 52,4g 53,5cm

Utrop: 12 800 kr

Collier 18K 39,6g 42cm trefärgad, halvstel, skev

Utrop: 9 600 kr

Armband 18K 29,1g 19,5cm trefärgad

Utrop: 7 000 kr

Skulptur Kosta Boda Kjell Engman Amazonas Kvinnokropp guldfärgat glas på platta nr7460009 12/60 höjd 57cm

8 000 kr

Utrop: 3 300 kr

Collier 18K 27g halvstel, tvåfärgad med stenar

Utrop: 6 500 kr