21 - 40 av 544
123...28 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 november 2014

Klubbad för

Kaffeskedar 12st S830 Norska 114mm 129g

450 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 10st S830 Carl Philip 120mm 157,9g

600 kr

Utrop: 500 kr

Smycken Herring

Ring 9K graverad 2,2g

Utrop: 250 kr

Ring 18K graverad 10,3g

Utrop: 2 400 kr

Serveringssked S830 195mm 45,2g

150 kr

Utrop: 150 kr

Serveringssked silver Rosmodell 127mm 15,5g

100 kr

Utrop: 75 kr

Sockertång silver 120mm 25,2g

100 kr

Utrop: 100 kr

Bordsskedar 5st silver graverade 209,1g

750 kr

Utrop: 600 kr

Väggspegel förgylld 40x98cm spegelglas 29,5cmx55,5cm liten skada höger sida

550 kr

Utrop: 300 kr

Färglitografi Kjell Sundberg 93/195 46cmx61cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Målning C.I Öfverbeck 45,5x61cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Peavey Raptor Plus HSH ngt repig med ställ

300 kr

Utrop: 300 kr

Gitarrförstärkare Peavey NanoValve snrOLHK0085 med sladdar

425 kr

Utrop: 250 kr

Solglasögon RayBan RB3447 001 5021 i fodral

700 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Levin spricka i hals i skadat fodral

350 kr

Utrop: 200 kr

Kristallskål Ø18cm H11cm naggad

175 kr

Utrop: 50 kr

Glasvas rund H13,5cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orrefors Fleur H19cm Ø12cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Vas Orrefors Residence H15,5cm Ø9,5cm

325 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors Residence H8cm Ø12cm naggad

150 kr

Utrop: 50 kr