1 - 20 av 1 231
123...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2015

Klubbad för

Musikinstrument Dragspel

Dragspel, Hohner, Walter special, i fodral

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Magnor, "Karma", Ø25,5cm, höjd 12,5cm

Utrop: 250 kr

Bricka, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle 1938-1969, längd 52cm, bruksslitage, krackelyrer, missfärgningar

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, "Tulipa", Ø21,5cm, höjd 14cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Ishink, Orrefors, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Ø13,5cm, höjd 13,5cm

475 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Bordsur

Bordsur, Mässing, Schöler/ metallslöjden Gusum, 1987, GJ, höjd 12cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Boda Smide, Bertil Vallien, Limited Edition 11/975, järnsmide med förgyllda detaljer, höjd med sockel 23cm, längd 28cm,

2 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Fritid Sport

Samekniv, J. Marttiini, Finland, Lapinleuku, bladets längd 19,5cm, i läderfodral

850 kr

Utrop: 500 kr

Soppslev, S830, 110,4g totalt 41cm, trähandtag, slitet, buckla, 1842

225 kr

Utrop: 200 kr

Digitalkamera Canon EOS 50D, snr.0530327753, Objektiv Canon Macro lens EF 100mm, snr.70974078, i väska med laddare och usb-kabel

3 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Objektiv Tamron SP 17-50mm, snr.014073,

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Objektiv Sigma, DG Macro, 50mm, snr.2008838,

900 kr

Utrop: 500 kr

Moccaskedar 4st S830, 38,4g 88mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Moccaskedar 3st S830, 24,1g, 90mm, modell Rosen

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 8st, S830, 82,2g 108mm, modell Rosen

250 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 7st S830, 56,5g, 91mm, modell Rosen

175 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 5st S830, 47,3g, 110mm, Norskt silver

125 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 4st S830, 78,6g, 128mm, modell St Erik

200 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 2st S830, 24,3g 119mm, modell Ingrid

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffesked S830, 16,7g, 120mm, Rosenholm

50 kr

Utrop: 75 kr