Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
2 600 kr 2015-11-28 12:51:00 151407
2 500 kr 2015-11-28 10:55:00 167837

Auktionsnr: 154

Varunr: 1 176 311

Silver

Dosa

MINAUDIERE, förgyllt silver, gul och svart emalj, bakelit, tofs, två fack, spegel, Art Deco, C G Hallberg svenska importstämplar 1924, utländska stämplar, 8,5x4,5 cm, vikt 134,8 g, pappersask.

5 400 kr

Klubbad i sal till budgivare: 133710

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.