21 - 40 av 210
123...11 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 juni 2015

Klubbad för

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN DIOR, vitt läder, vit skinnlac öppen tå, klack 9cm, stl 38, skopåse.

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, BURBERRY, pumps, rutigt tyg, svart läder, klack 10cm, stl 38, skopåsar, stift, kvitto.

2 100 kr

Utrop: 800 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic-Clac PM, 6cm, svart emajl, vitmetall, smyckespåse, kvitto.

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, gulmetall med CC påhäng, 1,5cm i diameter, stift

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Övrigt

MOBILFODRAL, LOUIS VUITTON, Ipone 5 hard case, demier azur, visst slitage, kvitto.

600 kr

Utrop: 250 kr

Kläder Skor

SKOR, JIMMY CHOO, svart skinnlack, dragkedja i gulmetall, stl 38.

600 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, Softy East/West Jone Bag, ljusbeige läder, 45x32x10 cm,

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart med rosa, lila, blå ränder, nylon med svarta tyghandtag.

475 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRY, vintage, 100 % siden, 75x75 cm. marin, grå, röd.

350 kr

Utrop: 250 kr

SOLGLASÖGON, GIANNI VERSACE, vintage, bruna bågar med gulmetall på sidorna, etui.

700 kr

Utrop: 450 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Eole 50, Damier Ebene, 50x25x30cm, draghandtag, hjul, adresstag med initialer "IL", lås men nyckel saknas, en nit saknas, visst slitage, kvitto från 2009.

7 100 kr

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå, beige Dior monogram 30x20x8 cm.

850 kr

Utrop: 500 kr

KUVERTVÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vinatge, svart Dior monogram, svart läder, 29x18 cm.

1 100 kr

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, vintage (1970-tal), vitmetall bågar blåtonat glas, fodral.

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGONFODRAL, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå, beige Dior monogram, blått läder, 18x9 cm.

375 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, MULBERRY, mellanbrunt läder, kongo, 24x28x12cm, dustbag, några repor.

2 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Paraplyer

PARAPLY, CHROSTIAN DIOR, vintage blå, beige Dior monogram, nylon, trähandtag.

550 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldbeige tyg, Dior monogram, svart läder, 36x28x4 cm. Visst slitage.

400 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Atlantic Intrecciato Nappa Messenger Bag, beige läder, axelkedja, 18x12x5cm, dustbag, en fläck.

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, ETIENNE AIGNER, vintage, röd skinnlack, 40x30x4 cm.

650 kr

Utrop: 350 kr