1 - 20 av 1 437
123...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015

Klubbad för

Vas Orrefors, Vicke Lindstrand, signerad Orrefors LH 470023, höjd 24cm, små nagg i nedre kant

Utrop: 500 kr

Vas, Kosta, Mona Morales Schildt, signerad Kosta SH183w, höjd 25cm

425 kr

Utrop: 425 kr

Laptop, HP ProBook 6450b, snr.CNU10232CV, med laddare och dockningsstation HP, snr.CNU041WGPM

1 300 kr

Utrop: 550 kr

Läsplatta, Samsung galaxy tab 2, GT-P3110, 8GB, snr.RF2C7031X3Y, repig, spricka i schassi, med laddare i kartong

425 kr

Utrop: 425 kr

Glas 2st, Iittala, Matti Klenell, "Lempi", höjd 11,5cm, i kartong

100 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik TV-apparater

Tv-skärmar 2st med DVD spelare, för bilen, Next Base, SDV685-M, snr.A685AH09253BA00764, med laddare, fjärkontroll och sladdar

325 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Festina

Festina, F16358, chronograph, herrur, stål, quartz, originallänk, i box

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, "Caramba", signerad Kosta Boda Artist collection Ulrica HV 48134, höjd 21cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Skål på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Kosta Boda Atelier Ulrica HV 3373589006/1000, höjd 11cm

425 kr

Utrop: 125 kr

Vinglas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerat Kosta Boda artist cou 98823 Ulrica HV, höjd 23,5cm

375 kr

Utrop: 100 kr

450 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Kosta Boda artist coll. 48749, Ulrica HV, höjd 10cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Boda artist col UHVallien 58013, höjd 4,4cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Snapsglas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Kosta Boda art coll Ulrica HV 99611, höjd 14,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Snapsglas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, "Caramba", signerad Kosta Boda artist coll Ulrica HV 99035, höjd 9,2cm

175 kr

Utrop: 75 kr