1 - 20 av 206
123...11 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 21 januari 2016

Klubbad för

Accessoarer Pennor

PENNA, ST DUPONT, S. Plume, Olympio, vitmetall, reservoar, stift i 18K, cert, etui, ytterkartong.

950 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

CARTIER, Must de Cartier, kulspetspenna, gulddoublé, refnr 328n37, längd 13,5 cm.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Greta Garbo, HR1978386, reservoar, stift i 18K, svart och vit resin, imitationspärla, etui, ytterkartong.

4 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Kuriosa Mässing

BREVÖPPNARE, HERMÈS, med hästhuvud, lite repig och nagg.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, PELIKAN, reservoar, svart resin (lite repig), förgyllda detaljer, etui.

325 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

BORDSTÄNDARE, på stativ, vitmetall, fylls med bensin, höjd ca 20 cm.

650 kr

Utrop: 350 kr

Kläder Skor

LOAFERS, BALLY, svart mocka, stl 9½ (43-44).

600 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, FC301507, kulspets, vinröd resin, gulmetall detaljer, etui, ytterkartong.

2 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

POCHETTE, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, 34 x 36 cm, vinröd, blå.

300 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, monogram canvas, längd 85 cm, bredd 4 cm, spänne i vitmetall.

1 000 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, vintage, 2434 46, gröna bågar, gröna glas, gulmetalldetaljer,

850 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

KORTHÅLLARE, MARLBORO CLASSIC, ormskinn, två fack, 7x10,5x1 cm.

600 kr

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, CARRERA, Ultrasight, bågar i vitmetall, svart gummi på skalmarna, svarta glas.

600 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, DOLCE&GABBANA, DG 100S8055120135, bågar i vitmetall, svart glas, etui, lite repor

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Övrigt

IPHONEFODRAL, DOLCE & GABBANA, svart läder, gulmetalldetalj, för Iphone 5/5s, originalask.

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, brunt tyg, brunt läder, monogram, 6 st kontokortfack, sedel, originalask, visst slitage.

400 kr

Utrop: 450 kr

PORTFÖLJ, MULBERRY, vintage, mörkbrun scoth grain, brunt läder, 34 x 26 x 5,5 cm, avtagbar axelrem, visst slitage.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

PORTFÖLJ, CELINE, vintage, brun canvas, brunt läder, 34 x 26 x 8 cm, slitage på fästet vid handtaget, visst slitage på fodret i facket.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, ljusblå med moln, bredd 9 cm, några fläckar, originalask.

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, mörkblå, blå, stjärnor, bredd 9 cm, originalask.

550 kr

Utrop: 350 kr