1161 - 1180 av 1 202
1...58596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2016

Klubbad för

Kedja 18K Venezia 39,5cm 2,5g

Utrop: 700 kr

Armring 18K med pärlor, öppningsbar, skador finns Ø6cm 6,0g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K med röd sten, diamanter 8xca0,01ct 0,7g

550 kr

Utrop: 500 kr

Ring 21K Defekt skena Ø16¼ 3,1g

Utrop: 900 kr

Ring 18K Gravyr Ø19 6,1g

Utrop: 1 600 kr

Örhänge 14K 1,0g

Utrop: 200 kr

Medalj 18K graverad 30,7g

Utrop: 8 200 kr

Kedja 18K vitguld, Venezia, 45,5cm 3,8g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Hänge 18K Vitguld, med stenar 8,8g

Utrop: 3 300 kr

Armring 18K öppningsbar, med stenar, stenar saknas, 25,6g

Utrop: 6 700 kr

Ring 18K vitguld, med stenar, stenar saknas, Ø18¼ 5,0g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja 18K doserad Bismarck, 45cm 31,7g

Utrop: 8 400 kr

Armband 18K Bismarck, 19,5cm, 2,8g

600 kr

Utrop: 700 kr

Armband 18K X-länk med stav, 20cm, 13,7g

Utrop: 3 600 kr

Armband 18K X-länk med stav , med en berlock, 18,5cm 11,8g

Utrop: 3 100 kr

Armband 18K , trefärgad, 19cm, 45,2g

Utrop: 12 400 kr

Hänge 18K repor finns 1,0g

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K trasigt 1,0g

Utrop: 250 kr

Kedja 21K 45,5cm 2,3g

Utrop: 750 kr

Hänge 21K med stenar, 1,8g

Utrop: 550 kr