21 - 40 av 516
123...26 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 28 december 2015

Klubbad för

Figurin, B&G, H:10cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeservis, Kaffekanna, Sockerskål, Gräddkanna, Moccakoppar med fat 6st, sliten dekor

425 kr

Utrop: 200 kr

Moccakoppar 12st med fat 11st, Karlskrona, Percy

Utrop: 250 kr

Skål, Orrefors, Corona, Lars Hellsten, signerad Orrefors LH 4384-13, höjd 10,5cm, naggad i ibottenkant

225 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Orrefors, Corona, Lars Hellsten, signerad orrefors LH 64084-24, höjd 20cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Bordslampa, glas, höjd 33,5cm, nagg

150 kr

Utrop: 200 kr

Solglasögon, Diesel, DL0088, nr. 16Q6311145, med fodral

275 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr VGS, Road Cruiser, VST-110, snr.MWM11080069, i hårt fodral

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Smycken Herring

Ring 18K 7,1g med sten, skev

Utrop: 1 800 kr

Laptop, HP, Pavilion, 15-n001so, snr. 5CD3444D8D, med laddare, repig utsida

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Fat, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerat UHV/BR, Ø25cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, höjd 19cm, signerad Kosta Boda artist coll Ulrica HV 49180, litet nagg i öppningskant

325 kr

Utrop: 250 kr

Certina, 18K, snr.EOL 158.9289.68, herrur, quartz går ej, datum, läderarmband

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Klockor Burberry

Burberry, BU2305, snr.11963, herrur, quartz, stål, datum, skadat glas, originallänk, viklås, i box, cert ej ifyllt

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Fickur, S800, nr. 8229, missfärgat, repigt glas

150 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 12st S830, 120,3g, 115mm, modell Carmen

300 kr

Utrop: 375 kr

Sked S830, 28,3g, graverad

Utrop: 100 kr

Ring S925, 7,5g Ø18¼ med stenar

Utrop: 200 kr

Ring S925, 7,6g Ø18¼ med stenar

Utrop: 200 kr

Halskedja Pansar S925, 20,5g 45cm

Utrop: 300 kr