61 - 80 av 1 493
1...345...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2016

Klubbad för

Ring S925 4,3g med diamant ca 0,10ct graverad

150 kr

Utrop: 75 kr

Ring ostämplat silver 3,3g med sten skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Bärnsten lös

275 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par ostämplat silver 6,7g med sötvattenspärlor 11,2/11,7mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring 18K 3,8g graverad

Utrop: 1 100 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g skadade

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par 18K 4,1g

Utrop: 1 700 kr

Armband S830 35,4g Bismarck 19cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Presentkort Albrekts guld 10st a´100kr giltiga tom 16/10-18

500 kr

Utrop: 600 kr

Fickur Engström Stockholm två boetter 14K repig nr927339 med doublekedja i orginal ask

2 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Armring 23K 30,5g oval öppningsbar

Utrop: 10 600 kr

Halscollier 23K 45,5g 44cm

Utrop: 15 800 kr

Armring 23K öppen 45,6g

Utrop: 15 800 kr

Armband 23K 30,4g 15,5cm

Utrop: 10 600 kr

Armband 18K 5,5g skadat

Utrop: 1 500 kr

Ring 14K 1,9g skadad

Utrop: 400 kr

Hänge S925 7g med sten

Utrop: 150 kr

Ring S925 2,7g förgylld med granater skev

100 kr

Utrop: 50 kr

Halscollier 8,9g förgylld metall med granater 42cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Serveringssked S830 43,6g Tore Davidsson Lappmodell 163mm

250 kr

Utrop: 150 kr