1041 - 1046 av 1 046
1...515253 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2016

Klubbad för

3st Mynt med nominelltvärde på 200kr per mynt, Kungliga Slottet Sthlm 250år, Nobelprisets hundraårsjubileum,Kung Carl XVI Gustav och Kronprinsessan Victoria 81,4g

700 kr

Utrop: 600 kr

2st Mynt med nominelltvärde på 200kr per mynt Drottning Silvia 1993 och Sverigen Konung i 25 år 1998, 1st mynt med nominelltvärde på 100kr Nya Sverige Delaware 1988 70g

400 kr

Utrop: 300 kr

Apple Ipad Mini A1432 16gb, WiFi, Snr: DMPKFFL5F193 med tangentbord Logitech, laddare i kartong

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Färglitografi, löst blad, Signerad Oscar Reutersvärd 89/260, 33x44cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Mormorsur 18K i boett, en boett, manuell, små bucklig, sekundvisare, repigt plastglas

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Herrur Tag Heuer Aquaracer CAN1010 Snr: RUA7687, stål, automatisk, chronograph, datum, safirglas, med manualer och extra länkbitar i box med cert, användningsrepor på länken (köpt i Schiphol 2013-06-27 med kvitto)

7 000 kr

Utrop: 8 400 kr