41 - 60 av 1 937
1234...97 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2016

Klubbad för

Väska, Louis Vouitton, Estrela, snr. DR4142, monogram canvas, slitage i hörnen, med kvitto från Affordable Luxury

Utrop: 6 600 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, höjd: 21cm, små nagg i kanten

200 kr

Utrop: 200 kr

Ljuslykta, Kosta Boda, signerad Ulrica Hydman-Vallien artist coll 58960, höjd: 9cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta, Kosta Boda, signerad Ulrica Hydman-Vallien artist coll 48463, höjd: 5,5cm, nagg

125 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadshuvud i målat glas, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, höjd: 5cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Kameraobjektiv Nikon Nikkor DX, snr. 451210, AF-S 17-55mm 1:2.8 G ED, repor, buckla vid linsen

1 900 kr

Utrop: 600 kr

Laptop, Apple MacBook Air, modellnr. A1465, C02J375GDRV6, 4GB RAM, Intel Core i5- processor 1,7 GHz, 11'', repor, stötskador, klistermärken med mönster och text ovanför skärmen och på locket, med laddare, lösenord: 000

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Fritid Verktyg

Plåtnibblare, Makita JN1601, snr. 262890E, 230V, 50Hz, 550W, med manual, i originalförpackning,

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia Z3 Copper, modellnr. D6603, imei:355188066270046, med laddare ej original, i skadad originalförpackning

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Charlotta, ur serien ABC-flickorna, höjd: 16cm, skadad tå, repig undersida

500 kr

Utrop: 600 kr

Fickur, en boett S800, boettnr.1499350, liten sekundvisare, skadad urtavla, skadad plastglas, repigt

225 kr

Utrop: 125 kr

Resevoarpenna, Sailor Japan 1911, i ask

475 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6, modellnr. SM-G920F, imei:352148072487797, 32GB, mindre repor, med hörlurar, laddare och manualer, i originalförpackning

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti silver S830 722,2g graverat

Utrop: 2 800 kr

Smörgåsgafflar 3st. S830 80,4g 151mm, modell: Rosenholm

500 kr

Utrop: 400 kr

Dessertskedar 2st. S830 52,1g 152mm, modell: Rosenholm, repiga

275 kr

Utrop: 250 kr

Teskedar 6st. S830 89,9g, 120mm, modell: Rosenholm

Utrop: 425 kr

Teskedar 6st. S830 90,4g 120mm, modell: Rosenholm

Utrop: 425 kr

Parti silver S830 109,2g, graverat

Utrop: 550 kr

Serveringsskedar 2st. S830 88,9g 210mm, modell: Svensk dubbelräfflad

Utrop: 425 kr