1 - 20 av 1 654
123...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2016

Klubbad för

Fritid Sport

Fiskespö, Savage Gear, Roadrunner, XLNT2, 10-40g, i väska

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Halvakustisk gitarr, Epiphone, Riviera EB, snr.R95E5634, repig, utbytta stämskruvar, gamla kvar i fodral, i hårt fodral

4 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Skål, Orrefors, Ø20cm, signerad Orrefors, litet nagg

Utrop: 50 kr

Selterglas 10st, Uarda, Johansfors, höjd 9,5cm

1 600 kr

Utrop: 75 kr

Snapsglas, 4st, Uarda, Johansfors, höjd 9,5cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 6st, S830, 132,7g, Ø 6,1cm

Utrop: 700 kr

Fat 5st S830, 332,8g Ø10cm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Manschettknappar S830, 9,6g, graverade

50 kr

Utrop: 50 kr

Mattallrikar 6st, Bing & Gröndahl, Blå måsen, Ø24,5cm

700 kr

Utrop: 600 kr

Uppläggningsfat, Bing & Gröndahl, Blå måsen, 34cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Uppläggningsfat, Bing & Gröndahl, Blå måsen, 25cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsskål, Bing & Gröndahl, Blå måsen, 23cm, blekt

150 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsskålar 2st, Bing & Gröndahl, Blå måsen, 18, 19cm

300 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 6st, Bing & Gröndahl, Blå måsen, 17,2cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Kaffekoppar med fat 6st, Bing & Gröndahl, Blå måsen, Ø13,5cm

600 kr

Utrop: 250 kr

Soppskålar 6st, Bing & Gröndahl, Blå måsen, Ø12,5cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Vaser 2st, Bing & Gröndahl, Blå måsen, höjd 7cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Smörfat 2st, Äggkoppar 2st, en saknar lock, Bing & Gröndahl, Blå måsen

50 kr

Utrop: 50 kr

Kamerahus Nikon D7000, snr.6027997, med laddare och manualer i kartong

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Objektiv, Tamron, AF 18-200mm, snr.540056, i låda

450 kr

Utrop: 425 kr