1 - 20 av 1 319
123...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Akustisk bas, Tanglewood, Tab2CE, snr.2014100068, med förstärkaruttag, i mjukt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik Musik

Bluetooth högtalare, Bang & Olufsen, BeoPlay S3, med strömsladd

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larsson, "Lotta", höjd 17cm, nagg på fötterna

550 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larsson, "Charlotta", höjd 16,5cm, nagg längs botten

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Skål, Kosta Boda, Atelje, Bertil Vallien, signerad, nr.305845018, Ø18,2cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Flaska, Kosta Boda, Artist Collection, Bertil Vallien, signerad, nr.48015, höjd 25cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Fotogenlampa, Skultuna, skadad kuphållare, höjd 53cm

450 kr

Utrop: 250 kr

Skeppsur & Barometer, Schatz, Royal Mariner, med nyckel, uret går ej, spricka i hölje

750 kr

Utrop: 550 kr

Kamerahus, Canon EOS 5D Mark II, modellnr.DS126201, repig skärm, färgbortfall, med laddare, kablar, CompactFlash minneskort 8GB, manueler, i väska

5 700 kr

Utrop: 5 400 kr

Kameraobjektiv, Canon Ultrasonic, snr.1014880, 24-70mm, macro 0.38m/1.3ft, 1:2.8, repig plast, med motljusskydd

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Kameraobjektiv, Sigma EX, snr.2023440, 150mm, 1:2.8, APO Macro DG, HSM, med motljusskydd

Utrop: 3 400 kr

Kameraobjektiv, Sigma EX, snr.10921474, 50mm 1:1.4, DG HSM, med motljusskydd

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Teleconverter, Sigma, snr.1016482, APO 2xEX DG, i fodral

Utrop: 900 kr

Solglasögon, Ray-Ban, Aviator Large, snr.RB3025, 001 62/14 3N, i fodral

550 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy A3, modellnr.SM-A300FU, imei: 359655060778261, 16GB, repor, stötskador, med manualer och laddare (ej original), i skadad originalkartong

550 kr

Utrop: 500 kr

Skål S925, 165,1g, bucklor, Ø13,6cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Kanna S830, 356,1g, höjd 12cm

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Bordsskedar 12st S830, 492,9g, 180mm, Eva

Utrop: 2 400 kr

Bordsskedar 6st S830, 351,7g, 185mm, Prins Albert

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Bordsgafflar 5st S830, 236,4g, 175mm, Prins Albert

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr