261 - 264 av 264
1...121314 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 8 april 2017

Klubbad för

RING, platina, 67 briljantslipade diamanter ca 0,90 ctv, ca TW-W/VS, ca TW-W/VS, stl 16,25 mm, vikt 16,0 g.

12 000 kr

Utrop: 13 600 kr

ENSTENSRING, 18K vitguld, prinsesslipad diamant 1,20 ct, TW(G)/VS2, HRD certifikat 13007391009, stl 15,75 mm, vikt 8,3 g.

Utrop: 43 000 kr

ARMRING, sterlingsilver, bredd 0,45 cm, diameter 6 cm, stämplar på armringens utsida, signerad Owe Johansson, Stockholm 1972, vikt 51,9 g.

Utrop: 900 kr

REY URBAN, brosch, 18K vitguld, 10 briljanter ca 0,34 ctv, ca TW-W/VS, en SI, ett nagg, Stockholm 1966, vikt 9,5 g, originaletui.

5 600 kr

Utrop: 6 400 kr