1 - 20 av 1 504
123...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2017

Klubbad för

Elektrisk enhjuling, Solo Balance GTW 800, Hercules, med laddare, små lackskador. Ej med på visning.

Utrop: 4 800 kr

Elektrisk enhjuling, Solo Balance GTW 800, Hercules, med laddare. Ej med på visning.

4 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Fritid Sport

Snowboard, Burton Lux 50, snr.131800815, 148cm, repig, i väska. Ej med på visning.

Utrop: 425 kr

Elgitarr Squier, Stratocaster, snr.713588, i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr, Washburn Dime 32, snr.04086785, i mjukt defekt fodral

Utrop: 1 200 kr

Askfat, Stig Lindberg, Domino, 15x15,2cm, nagg i hörn

325 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Munspel, M. Hohner, 64 Chromonica, C, i ask

550 kr

Utrop: 700 kr

Ljuslykta, Iittala, Marimekko, höjd 6cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta, Iittala, Kastehelmi, 64mm, i kartong

75 kr

Utrop: 50 kr

75 kr

Utrop: 50 kr

Vattenglas 2st, Iittala, Essence, Alfredo Häberli, 35cl, i originalkartong

125 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

Mugg, Rörstrand, Mon Amie, Marianne Westman, 34cl

125 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

Armband och Örhängen, Pilgrim, i ask

150 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Apple iPhone 5, modellnr. A1429, imei:013404000950088, 16GB, Comviq, kantstött, repig, saknar laddare

850 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia tipo, modellnr. ST21i, imei:355875055159988, repig skärm, stötskador, med laddare och skadat headset, i kartong

150 kr

Utrop: 200 kr