1481 - 1495 av 1 495
1...737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2017

Klubbad för

Seiko herrur, stål, quartz, datum, skadat glas, repig länk, 161146

100 kr

Utrop: 200 kr

Jaques Lemans herrur, stål, datum, läderarmband, quartz, 1-7777

325 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 17cm 39,5g defekt vid låset

Skulptur i brons med stendetalj, Signerad Suzanne Bizard, förgylld, 115mm

Kaffekanna med lock Royal Copenhagen Saxisk Blomst 493/517

Tekanna med lock Royal Copenhagen Saxisk Blomst 1221 1788

Fat Ostindiskt porslin 43,5x37,5cm, små lackeringsskador

Uppläggningsfat Royal Copenhagen Saxisk Blomst 41x32,5cm, 1221 1537

Uppläggningsfat Royal Copenhagen Saxisk Blomst 51,5x38cm 4 1560

Moccaservis Royal Copenhagen 17delar

Iphone 6s 64GB, med laddare, Imei: 35856507774368 Modell: A1688, använd till Telenor, iCloud låst

Iphone 6 16GB med laddar och hörlurar, Imei: 359263067369372 Modell: A1586, använd till Comviq, små hack på baksida och kanter

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Iphone 16GB med laddare, Imei: 359308064869146, använd till Comviq, spricka/skada i högre hörnet

Utrop: 2 500 kr

Iphone 6 64GB med laddare som är tejpad med silvertejp, Imei: 359256069480650, använd till 3, repor och skador på baksidan

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Samsung Galaxy S6 Edge, 32GB med laddare och hörlurar i kartong, Imei: 356421073603761, Modell: SM-G925F, okänd operatör förmodligen använd till 3

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr