2321 - 2340 av 2 372
1...116117118119 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2017

Klubbad för

Parti guld 18K vitguld 23,5g

Utrop: 7 000 kr

Armband Silver S830 6,5g trasigt

Utrop: 50 kr

Halsring Silver S925 23,1g skadad

125 kr

Utrop: 125 kr

Silvertacka S999 997,7g

Utrop: 5 400 kr

Parti Silver s830 71,9g skadat

275 kr

Utrop: 350 kr

Parti Silver S925 23,0g skador finns

Utrop: 125 kr

Ring 23K 4,2g graverad

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 11,0g skador finns

Utrop: 3 300 kr

Halskedja 18K 2,8g 45cm

Utrop: 1 100 kr

Vristlänk 14K 1,0g 26,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Damur Longines 14K går ej, länken oädel.

550 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par Silver 2,0g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 18K skadat damur Tissot 18K bruttovikt 19,9

Utrop: 4 500 kr

Halscollier 18K 6,0g 44cm

Utrop: 2 400 kr

Örhängen ett par 18K 1,2g

475 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja 18K 3,9g skadad

Utrop: 1 200 kr

Halskedja 18K 3,5g trefärgad 42cm

Utrop: 1 400 kr

Armband 18K 13,7g stelt öppningsbart, lite repor finns

Utrop: 4 000 kr

Halskedja 18K 12,4g tvåfärgad 43cm

Utrop: 3 600 kr

Halskedja 18K 6,1g Venezia

Utrop: 2 400 kr