1 - 20 av 1 354
123...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2017

Klubbad för

Resonatorgitarr Gold Tone, made in China, i hårt fodral

2 500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Träblås

Trombon Yamaha, modell: YSL-354, snr: 2266038, repig, i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarreffekt-processor Boss, modell: GT-10, snr: BX37840, bruksskick, med adapter, ej på visning

850 kr

Utrop: 750 kr

Läsplatta, Asus Fonepad 8 FE380, snr:F4NKCX183531, IMEI:35503406891829, med laddare, i originalkartong

550 kr

Utrop: 450 kr

Laptop Hewlett Packard, Folio 1020, nyskick, snr: 5CG60620QT, med Windows 8.1 PRO-DVD och Application and Driver recovery DVD, med laddare, i fodral

Utrop: 4 800 kr

Laptop, Asus G74SX-TZ257V, snr.C2N0AS064116054, 8GB RAM, Intel Core i7-processor 2,20GHz, 17,3", färgskada på skärmen, repor, stötskador, med laddare

Utrop: 1 800 kr

Läsplatta, Sony Xperia Z2, modellnr.SGP521, imei: 352945061553608, 11GB, repig skärm, med laddare, i originalkartong

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon, Blackberry P´9981, Porsche design, modellnr.REQ71UW, imei:359850040973021, 6,2GB, repor, sneda knappar, med laddstation, adaptrar, hörlurar, manualer, i originalkartong

Utrop: 1 400 kr

Fodral till läsplatta, Krusell, passar till Xperia

Utrop: 50 kr

Jultallrikar 2st Rosenthal, design Bjørn Wiinblad, från 1967 resp. 1977, Ø29cm i originalförpackning

450 kr

Utrop: 550 kr

Figurin Rörstrand, Gunnar Nylund, Uggla, signerad GN, stengods, höjd 15cm

950 kr

Utrop: 500 kr

Krus Höganäs, stengods, ½L, höjd 10,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Argenta 960, stengods, höjd: 6cm

350 kr

Utrop: 125 kr

Skål Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Argenta A25 II, stengods, Øca8cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Miniatyrvas Rolf Palm, sign Palm Mölle, lagad öppning, höjd 11,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Miniatyrvas Rolf Palm, sign Palm Mölle GC, höjd 8cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Skål Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Argenta 1113, stengods, höjd 6,5cm

350 kr

Utrop: 125 kr

Gruvlykta, "British Coal Mining Company", Aberaman Colliery, med påfyllningstratt, i originalkartong

550 kr

Utrop: 200 kr

Digitalkamera, Olympus E-5, snr.AB1503957, med objektiv Olympus Zuiko Digital, snr.010205163, 50mm, 1.2 macro, med motljusskydd, laddare, minneskort 8GB och USB-kabel

Utrop: 6 600 kr

Plakett S925 191,8g graverad

Utrop: 1 100 kr