21 - 40 av 1 495
123...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Halskedja Ankarlänk 55cm ihålig 18k 15,3g

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Hänge Krucifix baksida med kejsarlänk L4,3cm 18k 12,9g

6 100 kr

Utrop: 5 300 kr

Ring slät Ø17 18k 6,3g gravyr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Pansarlänk 70cm 14k 18,6g slitage

Utrop: 3 800 kr

Halskedja Pansarlänk 14k 21,9g gravyr skadad samt slitage

Utrop: 4 400 kr

Hänge Plakett 14k 4,5g skadad ögla medföljer löst

Utrop: 900 kr

Örhängen ett par, kulor med hamrad dekor, stift 18k 9,6g skadade

Utrop: 2 500 kr

Ring med diamanter 1xca0,036ct (enl gravyr) 6xca0,01ct Ø15¾ 18k vitguld 2,5g slitage skena skev

3 400 kr

Utrop: 3 300 kr

Halvalliansring med diamanter 8xca0,04 Ø16½ 18k vitguld 4,2g

2 200 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring klackring med vit sten som medföljer löst Ø1818k 3,2g skev skena, diamant lös

Utrop: 850 kr

Halskedja, med länkbitar i form av elefanter 51,5cm 18k 15,6g

Utrop: 5 500 kr

Halskedja Singaporelänk 45,5cm 18k 0,9g

300 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Pansarlänk 39cm 18k 2,5g

600 kr

Utrop: 750 kr

Armband Bismarcklänk 19cm 18k 4,5g slitage

Utrop: 1 200 kr

Ring med diamanter 5xca0,02ct Ø17¾ 18k 4g

Utrop: 1 900 kr

Hänge Madonnabild 18k 0,5g

Utrop: 200 kr

Hänge Kors 18k 0,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par hjärtformade med vita stenarstift 18k 0,6g

200 kr

Utrop: 200 kr

Diverse guld, 18k 3g 9 delar, udda och skador

Utrop: 800 kr

Ring med liten diamant Ø18¼ 18k 1,6g

Utrop: 650 kr