61 - 80 av 1 495
1...345...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Örhängen ett par Thomas Sabo med vita stenar S925 1,3g

200 kr

Utrop: 175 kr

Ring med vita stenar Ø16½ 14k 5g skena skev

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par ringar Ø1,2cm 18k 0,6g

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband X-länk 19,5cm 18k 12,5g slitage

Utrop: 3 300 kr

Halskedja Pansarlänk 37cm 18k 1,4g

Utrop: 400 kr

Ring i forma av delfin öppen modell Ø15¾ 18k 1,8g

Utrop: 700 kr

Ring öppen modell Ø16 18k 2,7g

Utrop: 1 100 kr

Diverse guld, 2 ringar m ed små diamanter 18½18¼ 1 armband bismarcklänk 18k 8,6g skador

Utrop: 2 300 kr

Örhängen, ett par med vita stenar, stavar, cm3,5cm stift 18k 0,9g

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Venezia 52cm 10k 3,7g slitage

400 kr

Utrop: 475 kr

Armband, Venezialänk 19cm 10k 1g missfärgning

125 kr

Utrop: 125 kr

Örhänge, udda 18k 1,8g

Utrop: 475 kr

Halskedja, Smide & Form, Stockholm 1996, Ankarlänk 44,5cm S925 48,3g

650 kr

Utrop: 500 kr

Ring, slät Ø18¼ 18k 7,4g gravyr

Utrop: 1 900 kr

Enstensring, med diamant ca0,20ct W/Si enl gravyr Ø18 stämplad GHA 18k 2,9g gravyr

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge, hjärta med diamanter ca31xca0,0,01ct L1,2cm 18k 1,7g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Venezialänk 42,5cm 18k 3,2g

Utrop: 1 000 kr

Ring med grön sten Ø17¾ 14k 4g

Utrop: 850 kr

Armband X-länk med två berlocker hjärta, namnplatta 18,5cm 18k 16,3g gravyr, en ögla ej guld

Utrop: 4 400 kr

Halskedja, Pansarlänk 42cm 18k 4g

Utrop: 1 400 kr