81 - 100 av 1 454
1...456...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Solgalsögon, Paul Smith, Chadwick, PM4045-S 5060/11, fodral medföljer

500 kr

Utrop: 450 kr

Ringar, 3st, släta Ø17½-17¾ 23k 17,6g gravyr

Utrop: 6 200 kr

RIng, slät Ø18¼ 18k vitguld 3,8g gravyr

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring, med blå sten Ø17¼ 18k 3,7g nagg på sten

700 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Bismarcklänk, doserad 44,5cm, med säkerhetskedja, 18k 17,6g

4 100 kr

Utrop: 4 900 kr

Halskedja, Bismarcklänk, doserad 47cm18k 8,7g

Utrop: 2 400 kr

Ring, 18k 0,8g skena av, skador

Utrop: 200 kr

Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor Øca6,4-5,6mm lås S925 med pärla Ø4,2mm, 108cm. Bruttovikt 46g pärlor med slitage

500 kr

Utrop: 600 kr

Pärlcollier med oldade saltvattenspärlor, semibarocka olika storlek Øca3,6-7,7mm, lås S835 med pärla Ø4,9mm, 71cm, bruttovikt: 43,6g behöver träs om

Utrop: 425 kr

Armring med odlad pärla Øca7,4mm. reglerbar storlek Øca6,7cm, 18k 13,2g pärla skadad

Utrop: 4 400 kr

Hänge, med diamanter 1xca0,05ct+27xca0,01ct Ø1cm 18k 1,1g

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge, hjärta, en sida med dekor L 1,7cm 18k vitguld 1,2g

400 kr

Utrop: 475 kr

Halskedja, Pansarlänk, 45cm 18k 1,8g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Venezialänk 42,5cm 18k vitguld 2,4g

850 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja, Venezia 42cm, 18k vitguld 6,1g skadad

Utrop: 1 600 kr

Hänge, Elefant 1,2cm 18k 1g

350 kr

Utrop: 425 kr

Kravattnål, knut med pärla 6cm 18k 1,2g

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Ole Lynggaard, "Lotus", vriden ankarlänk, oxiderad med logo 80cm S925 4,5g

800 kr

Utrop: 400 kr

Armband Esprit, S925 med vita stenar ca19,5cm 10,5g i originalask

225 kr

Utrop: 200 kr

Halssmycke, Ti Sento, Ankarlänk 42cm, integrerat hänge med vit sten 4,3cm S925 41,5g

400 kr

Utrop: 500 kr