41 - 60 av 1 641
1234...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

Diverse guld, 6 delar (3 ringar varav en ring med diamant 1xca0,01ct, 1 par örhängen kulor, 1 stopper) 18k 4g skador, missfärgningar, en stopper saknas

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Bismarcklänk doserad 42,5cm 18k 9,9g

Utrop: 3 000 kr

Armband, Bismarck länk med en berlockögla 18k 6,9g lås skadat

Utrop: 1 900 kr

Armband, Bismarcklänk 18cm 18k 4,4g skador, säkerhetskedja skadad

Utrop: 1 200 kr

Armband, bismarcklänk 18,5cm med säkerhetskedja 18k 14,4g

Utrop: 4 000 kr

Hänge, Åsna L 1,3cm 18k 0,7g

Utrop: 175 kr

Örhängen ett par runda med vita stenar, stift, 18k 0,7g

225 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen, ett par hjärtan med vita stenar stift 18k 0,8g olika stoppers

200 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen, ett par med vita stenar stift 18k 0,9g

250 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen, 2 par, kulor samt med vita stenar, stift 18k 1,1g 2 stoppers saknas, ett par böjda stift

250 kr

Utrop: 300 kr

Diverse guld, 2 delar venezialänk 18k 1,5g

Utrop: 400 kr

Ring, med 3 vita stenar Ø16½ 18k 3,6g stenar med smärre nagg

Utrop: 950 kr

Diverse guld, fotlänk resp halskedja 14k 3,3g skador

Utrop: 700 kr

Hänge, insekt L 1,5cm 14k 1,4g

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge. "L", L 1,3cm 14k 0,5g

225 kr

Utrop: 125 kr

Rint, tåring, Ø1,2cm 14k 0,6g

Utrop: 125 kr

Hänge, "T" L 1,5cm 18k 0,9g

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge, dubbelhjärta L 1,9cm 18k 1,5g

Utrop: 650 kr

Hänge medaljong oval L 2,2cm 18k 2,2g mindre bucklor

Utrop: 500 kr

Hänge, Kors L 1,5cm 18k 0,5g

125 kr

Utrop: 150 kr