1 - 20 av 1 355
123...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017

Klubbad för

Armbandsur, Jaeger- LeCoultre, Reverso Classique, stål, manuell, safirglas, 23x33mm, refnr.252.886, snr.2760972, svart läderband samt viklås, original. Repor på boett, band luktar parfym.

19 200 kr

Utrop: 18 000 kr

Ring, med diamanter 24xcaca0,05ct Ø18½18k vitguld 4,5g

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Halskedja, Cordellänk 50,5cm 18k 8,4g

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

Ring, Øca17¼ 14k 6,4g slitage

Utrop: 1 400 kr

Hänge, Hästsko L 1,3cm 14k 1g

175 kr

Utrop: 200 kr

Diverse guld, 2 hänge, bla kors L 2,6cm resp 1,6cm, 18k 2,2g öglor skadade

Utrop: 600 kr

Ringar, 2st, släta, en med diamant ca 0,02ct, båda Ø16 resp, 18k 5,8g gravyr

Utrop: 1 700 kr

Collier, med 7 V-formade berlocker, 46,5cm 18k 29,1g

Utrop: 8 400 kr

Armband, ca19cm 18k 31,5g skador

Utrop: 9 100 kr

Halskedja, Venezialänk 60cm 18k 5,9g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband, Bismarcklänk 18,5cm 18k 5,9g

Utrop: 1 700 kr

Ring, slät med brutna kanter, Ø21½ 18k 6,2g gravyr

Utrop: 1 800 kr

Hänge, Faravahar, 3,2x5cm, en sida tvåfärgad, guld 865/1000 4,9g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Cordellänk 63,5cm 18k 5,4g

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Fiskbenslänk, 42,5cm 18k 17,3g

Utrop: 5 600 kr

Halskejda, X-länk med stav, doserad, 44cm 18k 20,3g

Utrop: 5 900 kr

Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor Øca5,5-9,3mm, flera lätt ovoid form, ca39cm, lås platina med pärla och gammalslipade diamanter 10xca0,03ct, Ø1,2cm, säkerhetskedja silver. Slitage.

2 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Bismarcklänk, doserad 43cm 18k 8,3g

Utrop: 2 400 kr

Halskedja, stavar samt odlade saltvattenspärlor Ø6,3-3,7mm 43cm 18k 9,3g

2 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Ring, med röd och vita stenar Ø18¼ 18k 9,3g, gravyr

600 kr

Utrop: 700 kr