1401 - 1420 av 1 427
1...707172 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 november 2017

Klubbad för

Halscollier 18K. 44,5cm. 31,0g

Utrop: 9 900 kr

Armband 18K. 20,5cm. 15,8g

Utrop: 5 100 kr

Halskedja Pansar 18K. 50cm. 52,4g

Utrop: 20 500 kr

Halscollier 18K med pärlor. 43cm. 7,6g

Utrop: 2 400 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K. 43cm. 12,5g

Utrop: 4 000 kr

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive. Ref:H800-S084610, Snr:561020433. Stål, quartz, datum. Ø43mm. 19cm. Knappar ur funktion. Repor finns på länk och boett. Saknar box.

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K. Skador finns. 3,1g

Utrop: 900 kr

Hänge S925. 16,5g

Utrop: 100 kr

Brosch S925 med sten. Skador finns. 10,3g

75 kr

Utrop: 75 kr

Halscollier S925. 90cm. 16,2g

Utrop: 250 kr

Manschettknappar S925, ett par. Repor finns. 14,6g

100 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 med sten. Repor finns. 16,1g

100 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 med sten. Repor finns. 10,8g

125 kr

Utrop: 75 kr

Halscollier S925 med stenar. 43cm. 12,5g

Utrop: 200 kr

Armband S925 Pansar med platta. Repor finns. 23cm. 68,2g

300 kr

Utrop: 375 kr

Hänge 18K med sten. 0,8g

Utrop: 425 kr

Moccaskedar Chippendale S830, 12st. 106mm. 104,4g

Utrop: 425 kr

Skedar S830, 3st. 198mm-214mm. Gravyr & skador finns. 100,4g

Utrop: 400 kr

Klockor Jacques Lemans

Armbandsur Jacques Lemans. Ref:1-1782X. Stål. Quartz. Ø28mm. Ca 17,5cm. Extra länkbit & box.

Utrop: 600 kr

Parti silver 830 skador finns 23,7g

75 kr

Utrop: 100 kr