1881 - 1900 av 1 908
1...949596 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 december 2017

Klubbad för

Parti guld 18K graverad 1,4g

Utrop: 425 kr

Armringar 6st skador finns Ø6,5cm 57,8g

15 600 kr

Utrop: 18 800 kr

Ringar 18K graverade tvåfärgade 8,5g

Utrop: 2 600 kr

Halskedja 18K doserad Bismarck 42cm 19,6g

5 200 kr

Utrop: 6 300 kr

Armband 18K Bismarck 19cm 15,5g

Utrop: 5 000 kr

Armringar 14K skador finns Ø6,5cm tvåfärgade 14,6g

Utrop: 3 400 kr

Klock kedja18K 26cm 23,0g

6 100 kr

Utrop: 7 400 kr

Armringar 21K defekta i formen 68,5g Ø6cm

Utrop: 22 500 kr

Bälte 21K med stenar skador finns ca 90cm 162,8g

Utrop: 54 000 kr

Armring 21K skador finns, gångjärnet skadad caØ6cm 46,8g

Utrop: 15 200 kr

Armband 18K Venezia 17cm 2,7g

Utrop: 1 100 kr

Klackring 18K med svart sten graverad och skador finns 4,1g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K med diamanter totalt 0,35ct Ø16¼ 3,0g

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Damur Magnific 18K oädel länk Refnr 3268 skador och repor finns manuell

550 kr

Utrop: 500 kr

Damur Tissot 18K seamaster quartz datum läderband repor finns graverad

Utrop: 1 500 kr

Herrur Tissot 18K quartz läderband boettnr G668330 graverad

2 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Bestik silver 830 21st blandade skedar skador och gravyr finns 285,5g

Utrop: 1 200 kr

Parti silver 830 skador finns 130,0g

425 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen clips silver 925 skador finns 5,5g

100 kr

Utrop: 50 kr

Armband silver 925 19cm 12,0g

125 kr

Utrop: 75 kr