1 - 20 av 1 152
123...58 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 28 december 2017

Klubbad för

Elgitarr, B.C. Rich Warlock, Bronze series, snr. 42120824, repor stötskador, bortstötta delar på huvudet, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 550 kr

Elgitarr, Epiphone, snr.0804121099, skador på huvudet, spricka i plektrumskyddet, en sträng saknas, klistermärke på baksidan, repor, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 300 kr

Violinbas, Höfner, nr.186 967, stötskador, krackelering i lacken, limmad vid halsfästet, i hårt fodral

6 700 kr

Utrop: 5 600 kr

Elgitarr, Gibson SG, snr.90326438, tillverkad i USA, repor, stötskador, bortskavd färg, mick av, en skruvknapp saknas, i hårt fodral

3 700 kr

Utrop: 2 900 kr

Akustisk gitarr med mic, Cort, modellnr.SFX1FBLK, snr.121002619, repor, stötskador, i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 700 kr

VR-Headset, Oculus Rift, snr.MWVR1038100K8G, med tillbehör, i originalkartong

2 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Stationär dator, Config D16-0302, snr.160302FVZKJ, med strömkabel, i kartong. Ej med på visning.

4 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Tangentbord, Apple, modellnr.A1243, snr.CC22146002FDQW8AK, repor, med USB-Kabel och mus

125 kr

Utrop: 75 kr

Spelkonsoll, XBOX One, modellnr.1540, snr.082646252748, repor, med handkontroll, HDMI-kabel och strömsladd

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Fat S830 655,9g, graverat, längd: 39cm, bredd: 33,5cm

Utrop: 2 600 kr

Laptop, HP Pavilion, modellnr.15-bk000no, snr.8CG6233MC1, 15,6", 6GB RAM, Intel Pentium- processor 2,1GHZ, med laddare, i originalkartong

2 300 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, ABU-Matic 170, Svängsta, repor, bucklor

200 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Elbe 55, Automatic, repor, bucklor

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Ambidex Super, Shakespeare 2441, 4.2:1, slitage, bucklor, repor, med trådrulle

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Fender, Mustang 1 (V.2), snr.CGPI15014820, med strömsladd, i originalkartong. Ej med på visning.

700 kr

Utrop: 500 kr

Skål med lock S925 649,1g, höjd: 11,5cm, graverad, med träknopp

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Kaffeskedar 9st. S925 118,1g, 106mm, repiga

Utrop: 550 kr

Sedelklämma S925 13,4g

150 kr

Utrop: 75 kr

Bordsknivar 12st. S830 899,4g 210mm, Olga, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Bordsgafflar 12st. S830 521,9g 180mm, Olga, repiga

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr