41 - 60 av 139
1234...7 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 8 februari 2018

Klubbad för

Kläder Skor

KÄNGOR, LOUIS VUITTON, grått läder, grå, brun mocka, rosa gummisula, stl 40 1/2.

Utrop: 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Mick GM, Damier Graphite, canvas, 38x34x9cm.

7 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, lila, elefanter, palmer, bredd 9cm, fodral.

750 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, grå med vattenmeloner, bredd 9cm.

225 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, svart, vit, bredd 7cm.

950 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, gul, blå, bredd 9cm,

900 kr

Utrop: 250 kr

MANSCHETTKNAPPAR, THOMAS PINK, vitmetall, ljusgrön, marin, originalask.

325 kr

Utrop: 200 kr

MANSCHETTKNAPPAR, PAUL SMITH, vitmetall, orm, originalask.

400 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Övrigt

ASKAR, HERMÈS, 2st, orange med brun bård, 26x26x10cm, 19x19x4cm, skador.

225 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CARTIER, vintage, vinrött läder, detaljer i gulmetall, foto, kontokort, sedel, 15x9,5cm.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Porte-Cles, gulmetall, läder, dustbag, originalask.

650 kr

Utrop: 350 kr

Mynt Svenska mynt

KASTMYNT, silver, 2 Kronor, Oscar IIs kröning, 1873, slitagemässig kvalité ca 01/0 men med lite repor, diameter 31 mm, vikt 12,7 g.

Utrop: 1 100 kr

Mynt Svenska mynt

2 MYNT, silver, 2 Kronor, 1893-1903, kvalité ca 1, total vikt 29,5 g.

Utrop: 250 kr

Mynt Utländska mynt

3 MYNT, silver, Rubel, 1896-1898, kvalité ca 1? - 1, total vikt 59,2 g.

375 kr

Utrop: 350 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, Rubel, 1809, Ryssland, kvalité ca 1?, diameter 37 mm, vikt 20,1 g.

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 20 Francs, 1811 A, Frankrike, kvalité ca 1, diameter 21 mm, vikt 6,4 g, mindre skador eventuellt från en hängning.

Utrop: 2 800 kr

Medaljer Ordenstecken

KOMMENDÖRSTECKEN, förgyllt silver, emalj, Nordstjärneorden, bredd 54 mm, vikt med band 44,5 g, skadat originaletui.

Utrop: 3 400 kr

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, 18K guld, Nordstjärneorden, emalj, vikt med band 19,5 g.

Utrop: 3 200 kr

SOLGLASÖGON, CARRERA, Porsche design, vintage, utbytbara glas, bågar i gulmetall, etui, repor.

Utrop: 550 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, ref 84LPE59, mönstrad gulmetall, 5,7x3,5x1,2cm

750 kr

Utrop: 450 kr