1 - 20 av 1 443
123...73 Gå till
Just nu klubbas Julklapps i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari

Klubbad för

Serietidning Spindelmannen förstahandsutgåva nr1 1974 bruksskick

750 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Gibson moderne X1 snr109021449 i hårt fodral

7 500 kr

Utrop: 4 800 kr

Elbas Yamaha TRBX304 snrHL1168023

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Washburn HB-30 snr04081054 i hårt fodral

2 800 kr

Utrop: 600 kr

Mattallrikar 6st Ø27cm Mon Amie Marianne Westman Rörstrand

750 kr

Utrop: 400 kr

Skål Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Herats 14,5cm Ø22cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Spelkonsoll PS3 snr03-27459172-6290221 med två handkontroller o sladdar

325 kr

Utrop: 50 kr

Glasfigurin Kosta Boda My wild life Shock the monkey L Löfgren H17cm nr7091019

225 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Canon powershot G7 snr3231204559 sliten med laddare

Objektiv Nikon Nikkor 1:1.4G 85mm snr226913 med användarbok i kartong

5 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Tändare Dupont N5AS34 med initialer naggad

550 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar12st kontrollstämplat silver 183,9g Rosenholm 120mm

650 kr

Utrop: 750 kr

Dessertskedar 8st kontrollstämplat silver 230g Rosenholm 152mm

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Skedar 7st kontrollstämplat silver 343,3g graverade

Utrop: 1 400 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 154,5g modell Olga 115mm

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 6st kontrollstämplat silver sterling 76,6g 106mm

Utrop: 300 kr

Saltskål med sked kontrollstämplat silver 19,3g

250 kr

Utrop: 75 kr

Sked kontrollstämplat silver 22,7g graverad

75 kr

Utrop: 75 kr

Sked kontrollstämplat silver 12,6g

100 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 17st kontrollstämplat silver 280,7g modell Rosenholm 120mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr