1561 - 1571 av 1 571
1...777879 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 februari 2018

Klubbad för

Parti guld 14K 1,5g trasigt

Utrop: 350 kr

Rolex Oyster Perpetual Date med plastglas repigt, stål/guld länken sliten, Ref:6517 sernr:2208610

8 100 kr

Utrop: 5 400 kr

Herrur Tommy Hillfiger Quartz Går ej, TH .253.1.14.1740

500 kr

Utrop: 50 kr

Damur quartz går ej, Marc By Marc Jacobs MBM3197 kort länk

600 kr

Utrop: 750 kr

Armring 18K 5,9g Ø6cm

Utrop: 2 300 kr

Armband 18K 2,8g tvåfärgad, 19cm

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K gravyr och skador finns 10,9g

Utrop: 3 300 kr

Elektronik Musik

Hörlurar Sennheiser HD800 med Cardas cabel 4polig XLR, ligger i låda. https://www.tele-ha.se/produkter/visa/ljud/horlurar/heltackande/hd800-audiophile-line/?prisjakt=1

5 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Buffet Crampon & Cie B10 nr 837607 nyskick, ligger i väska

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Skedar 8st Kaffeskedar Silver S830 129,8g Olga 123mm, repor finns

550 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld 21K 5,7g skador och gravyr finns

Utrop: 2 000 kr