1221 - 1240 av 1 240
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2018

Klubbad för

Skedar 9st S830 405,6g 176mm

Utrop: 1 600 kr

Sked Rosenholm S830 43,4g 181mm

Utrop: 200 kr

Bordsskedar 5st Rosenholm S830 203,2g 182mm

750 kr

Utrop: 800 kr

Bordsgafflar 2st Rosenholm S830 73,4g 177mm

275 kr

Utrop: 275 kr

Bordsknivar 4st Rosenholm S830 260,0g 200m

550 kr

Utrop: 500 kr

Moccaskedar Carmen S830 49,5g 101mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Moccaskedar 4st Prinsess S830 105mm 33,6g

125 kr

Utrop: 125 kr

Silverkorg S830 96,1g

325 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver 18 delar defekt/graverat S830 476,5g

Utrop: 1 800 kr

Ströare 2st Engelskt silver 56,0g Birmingham år 1900, ca8,5cm (stämplar som finns är J W i var sin sköld, ett ankare, lejon i profil och ett litet a)

500 kr

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 6st Olga S830 98,6g 123mm

325 kr

Utrop: 400 kr

Vas Open Minds Kosta Boda Ulrica H Vallien 20cm

600 kr

Utrop: 275 kr

Figurin Ko på träfot Skruf Eva Lena Martinsson

400 kr

Utrop: 75 kr

IK Coloring herrur Mechanical Movement, stål, glasboett, läderarmband, 98226G

200 kr

Utrop: 250 kr

Invicta Tritinite herrur, stål, chronograph, datum, quartz, repig

450 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors damur MK-3380, Snr: 251610, stål, quartz, bruksslitage

475 kr

Utrop: 425 kr

Klockor Doxa

Doxa herrur Anti-magnetic 14K i boett, Nr: 998444

3 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Akustisk gitarr Furch Millenium G23 CR Cut snr NO 58224 i hårt fodral

5 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Elgitarr Blade California Standard made by Gary Levinson snr 131828 i hårt fodral

Iphone 6S plus 64gb, Imei: 352046076956256 med laddare, använd till 3, svag nästan osynlig liten buckla på baksidan.

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr