1341 - 1360 av 1 367
1...676869 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 mars 2018

Klubbad för

Ring 18K med stenar skador finns Ø17 2,8g

Utrop: 850 kr

Ring 18K repor finns Ø18¼ 4,3g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja 18K Pansar 50cm 3,6g

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K med små diamanter Ø19 4,1g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja 18K Pansar 43cm 2,7g

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K Hjärta 0,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring 21K med stenar och skador finns 4,9g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K skador finns 5,0g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja 9K 46cm 1,6g

Utrop: 225 kr

Örhängen 9K ett par 1,2g

Utrop: 200 kr

Ring 9K med stenar Ø18 2,5g

Utrop: 375 kr

Armband S925 Pandora med fem berlocker 19cm 23,9g

475 kr

Utrop: 600 kr

Klackring 18K graverad med defekt skena 5,1g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K skador finns 16,1g

Utrop: 4 800 kr

Armband 18K repor finns 19,5cm 14,5g

Utrop: 4 400 kr

Damur 18K Certina med läderband graverad EOL111.9199.68 går ej

850 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Tudor

Damur stål Tudor Oyster Princess Rotor Self Winding S830027 ref7615/4 sliten

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S7 Edge 32GB ligger i box laddare skador finns på laddaren och telefonen IMEI:359457076661080 Serienr:RF8H42S5JCR eventuellt låst till Comviq

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti Silver 830 repor 157,7g

500 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar silver 830 11 st Lappsilver graverade 144,3g

Utrop: 600 kr