61 - 80 av 1 234
1...345...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018

Klubbad för

Breitling Chronomat B13050, refnr:301D/12096, snr:211803, automatisk, 42mm, stål, guldraiders, datum, kronograf, tachymeter, pilotlänk stål/guld på stål, skadat lås

16 800 kr

Utrop: 10 800 kr

Halskedja Pansar 18K 11,1g 70,3cm

Utrop: 4 500 kr

Örhängen, ett par med diamanter 10xca0,01-0,02ct 2xca0,05ct 18K vitguld 6,1g

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring med sten 18K 10,0g Ø17

Utrop: 4 100 kr

Halskedja, maglad Pansar 18K 9,6g 44,7cm

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 3,2g slitage/graverad

Utrop: 1 000 kr

Etuie med blå stenar 18K 183,0g 9,3x7,5cm

Utrop: 56 000 kr

Parti silver S800 179,5g skadat, med stenar

500 kr

Utrop: 600 kr

Brosch S800 17,4g

225 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen, ett par S800 7,1g skruvlås

150 kr

Utrop: 50 kr

Zenith 14K, manuell, armband rävsvans 18K, skadad urtavla, repigt plastglas, bruttovikt: 18,7g

Utrop: 4 000 kr

Parti guld 18K 2,1g skadat

Utrop: 600 kr

Brosch, ödla med stenar S800 8,3g

300 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S800 6,1g

100 kr

Utrop: 50 kr

Brosch med pärlor S800 6,8g

250 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja S925 71,7g 49cm

Utrop: 550 kr

Örhängen, ett par med diamanter 2xca0,08ct 18K vitguld 0,8g

700 kr

Utrop: 800 kr

Örhängen, ett par med vita stenar 18K bruttovikt: 0,9g

175 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Ankarlänk S925 17,6g 50cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, förgylld Pansar S925 16,5g 51cm

200 kr

Utrop: 250 kr