Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 47

Varunr: 1 429 745

Smycken

Armband

ARMBAND, förgyllt silver, orangea glasstenar, emalj, säkerhetskedja, längd 17,5 cm, vikt 37 g, emaljskador.

1 100 kr

Klubbad till budgivare: 21807

Valuta