Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
800 kr 2018-03-08 11:09:58 194085

Auktionsnr: 73

Varunr: 1 429 900

Silver

Ljusstakar

LJUSSTAKAR, silver, höjd 13 cm, Birmingham, fyllda, vikt 285,4 g, mindre bucklor och skador.

800 kr

Klubbad till budgivare: 194085

Valuta