Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 486

Varunr: 1 436 894

Silver

Bägare

BÄGARE, sterlingsilver, delvis förgylld, barockstil, 1900-talets andra hälft, vikt 142,3 g.