Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 6

Varunr: 1 436 825

Ädelstenar

Diamanter

DIAMANT, 3,86 ct, antikslipad, ca CA, i övrigt små inneslutningar, skador i och invid rondist, nagg i rondisten, naturaler, oinfattad.

64 000 kr

Klubbad till budgivare: 16159

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.